síla příběhu

Se společností Elbee Mobility jsme navázali spolupráci v rámci tvorby promo videa k vozu pro vozíčkáře Elbee. Elbee Mobility patří ke strojírenské firmě ZLKL, v jejíž výrobě také díly pro Elbee vznikaly. V rámci natáčení tak mohly vzniknout hned dvě videa a to výrobní video pro společnost ZLKL a promo video Elbee (VIDEO ZDE).

Dalším krokem byla reklamní video kampaň. Vycházeli jsme z předností automobilu Elbee a chtěli na konkrétních případech ukázat, že je vhodné pro všechny vozíčkáře bez rodílu pohlaví a věku. Výsledkem jsou čtyři krátké spoty, ve kterých vystupují reální vozíčkáři v situacích, které jsou pro ně díky Elbee naprosto přirozené. Na konci této práce vzniklo ještě jedno krátké souhrnné promo video, které společně tvoří perfektní marketingový nástroj.


Obrovskou výhodou těchto videí je jejich globální využití. Vzhledek k jasně srozumitelným situacím bez použití mluveného slova lze videa bez úprav ve stejný čas uvést nejen v České republice, ale kdekoliv po celém světě. V rámci komplexní spolupráce jsme společnosti vytvořili také nové webové stránky www.elbeemobility.cz, kam jsme sekvence z videí zakomponovali a postavili na nich charakter stránek.
I'm interested in a similar solution
Name and surname
Company
Phone
E-mail
Text
Type the digits "three two one"

Part of video production is

Shooting
video
Video
editing
Postproduction
Music
Script
Product
video